Доставка та оплата

Доставка та оплата

Доставка суші і піци в Сєвєродонецьку

ДОСТАВКА: Вартість доставки складає 30 грн, а якщо сума замовлення перевищує 200 грн - доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО!

 У вас є можливість зробити попереднє замовлення на певний день і час. Ми знаходимося по вул. Федоренко 11, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., і за цією адресою ви можете забрати своє готове замовлення.

Тариф на доставку за межі міста Сєвєродонецька, обговорюються з оператором.

КолірМінімальне замовлення

Вартість доставки

Сума замовлення,
для безкоштовної доставки
030200
УПАКОВКА: Упаковка вашого замовлення проводиться декількома варіантами. Перший варіант "УНІВЕРСАЛЬНИЙ" - всі позиції суші, роли або набір упаковують в одну тару універсальним способом, даний варіант упаковки безкоштовний. Другий варіант «ІНДИВІДУАЛЬНИЙ» - при бажанні упакувати кожну позицію ролів окремо. Вам необхідно повідомити оператору при підтвердженні замовлення. Дана послуга доступна за додаткову плату.
 
Оплата готівкою кур'єру при отриманні замовлення. Або платіжною системою Liqpay. Приймаємо ваші замовлення щодня з 10.00 до 23.00       
 

До замовлень, залежно від кількості суші та ролів, безкоштовно додається порція імбиру, а також палички на вибір (навчальні або звичайні), соєвий соус і васабі за кількістю приладів.

Кількість ролівІмбир
1-5 ролів1 упаковка
6-10 ролів2 упаковки

Комплект паличок на вибір: учнівські або звичайні. Соєвий соус за кількістю приладів (не більше 5 на 1 сет)

наверх