Новини

Новини

Власне виробництво
Власне виробництво
Всім людям інколи не вистачає вільного часу. Або готувати просто не має сил чи бажання, тоді на допомогу приходять пельмені чи котлети з морозилки, або замовлення суші та піци. Домашні напівфабрикати від IKURA – це не лише про пельмені, котлети чи вареники, а це ще й про ваш додатковий вільний час, про те, як провести менше часу на кухні, смачно та корисно харчуватися, залишаючи безцінний час на більш важливі справи та сім’ю. Поки що асортимент страв невеликий, але поступово він буде зростати. Ви можете замовити котлети, пельмені, вареники, сирники, домашню ковбасу у нас на сайті, та бути впевненими в їх якості та смаку, адже ми готуємо лише із якісних інгредієнтів та вкладаємо часточку душі в усе, що ми робимо. Спробуйте та переконайтесь!
Читати докладніше
09.02.2022
Складно обрати подарунок рідним, друзям, колегам?
Складно обрати подарунок рідним, друзям, колегам?
Не знаєте що подарувати ріднім, друзям чи колегам? Ми знаємо, що точно підійде — подаруйте один із сертифікатів на доставку в улюбленій Ікурі номіналом 150, 250, 500, або 1000 грн. Умови використання Подарункових сертифікатів: Номінальна вартість сертифікатів: 150, 250, 500, та 1000 грн. Термін дії сертифікатів – 1 рік з моменту придбання. У разі, якщо у вказаний термін Подарунковий сертифікат не буде використаний, його номінальна вартість не повертається. Дія сертифікатів поширюється на будь-яку позицію меню, включаючи напої. Не допускається повернення або обмін подарункового сертифіката на відповідний грошовий еквівалент. Використати сертифікат можна лише одноразово. На придбання подарункових сертифікатів знижка на самовивіз не поширюється. Якщо сума замовлення не перевищує номінал Подарункового сертифіката, залишок не повертається. Якщо сума вища за номінал Подарункового сертифіката, можна зробити розрахунок сертифікатом, а доплату внести готівкою або карткою. У разі втрати Подарунковий сертифікат не підлягає відновленню. При цьому невикористані кошти власнику не відшкодовуються. Придбання Подарункового сертифіката підтверджує, що власник Подарункового сертифіката у повному обсязі ознайомлений з правилами та приймає ці правила.  
Читати докладніше
23.12.2021
Крафтова піца у Сєвєродонецьку
Крафтова піца у Сєвєродонецьку
Піца – один з найпопулярніших і найсмачніших продуктів, який люблять без перебільшення, у будь-якій точці планети. У нашому меню з'явилась смачна новинка – крафтова піца. У перекладі з англійської «craft» – це майстерність, ремесло. Цей термін відсилає до особливого способу виробництва – не масового, а авторського. Крафтова піца – це нове гастрономічне враження, ексклюзивний смак та різноманітність начинок. Крафтову піцу замішують з італійського борошна Stagioni дрібного помолу, а потім не менше 12 годин витримують тісто за певної температури. Саме стільки часу займає процес ферментації, коли майбутня основа піци насичується киснем, щоб стати пишною та смачною. Якщо оцінювати спочатку зовнішній вигляд піци, а потім її смак, то привертає увагу її незвичайний зовнішній вигляд.. Піца хрумка, повітряна, у неї незвичайна текстура. І начинки тут багато – однієї піци вистачить втамувати голод двом. Швидше замовляйте, вам її варто спробувати!
Читати докладніше
17.12.2021
Цінна для нас нагорода
Цінна для нас нагорода
Вітаємо вас у родині IKURA!   Раді поділитися гарною новиною - Сєверодонецька міська військово-цивільна адміністрація відзначила компанію ІKURA як кращого підприємця 2021, у номінації «Найпопулярніший сервіс доставки їжі». А ще, 12 вересня IKURA відсвяткує своє п’ятиріччя! Слідкуйте за анонсами, попереду ще багато цікавого. Дякуємо, що ви з нами!
Читати докладніше
03.09.2021
наверх