Свіжі продукти
Ніяких заготовок!
Акції та розіграші
призів в Instagram
Великий асортимент
страв і напоїв!
Безкоштовна доставка
від певної суми замовлення
Особливі пропозиції

Доставка їжі в Полтаві
Смачна доставка Икура подарує Вам незабутні смакові враження, прикрасить будь-який ваш стіл і не змусить себе довго чекати. З нами ви зможете забути про готуванні, легко зробити приємне рідним і близьким, влаштувати смачне свято або розслабиться в колі друзів. Всі страви готуються виключно зі свіжих продуктів і за оригінальними рецептами Нашого шеф-кухаря. Будь-яка позиція з Нашого Меню може виявитися у Вас на столі максимум через 60 хвилин!

У вас є можливість зробити попереднє замовлення на певний день і час. Ми знаходимося Полтавська область, м. Полтава, вул. Пушкіна, 88

Вартість доставки складає 35 грн, а якщо сума замовлення перевищує 200 грн - доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО!

Оплата здійснюється готівкою кур'єру при отриманні замовлення. Приймаємо Ваші замовлення щодня з 10.00 до 23.00.

Чому варто вибрати доставку Ikura?

Найсвіжіші продукти і ніяких заготовок. Все роли робляться з-під ножа. Турбота про Ваше здоров'я для нас перш за все.
Різноманітне і оригінальне меню, ретельно продумане нашим шеф-кухарем. Великі і чесні порції. У меню ми вказали вага, кількість і склад кожної позиції. І саме стільки вам привезуть наші кур'єри.
Приготування страв починається тільки після підтвердження Вашого замовлення. Таким чином Вам привозять свіжі, тільки приготовані страви.
Швидка і зручна доставка. А при замовленні на суму від 200 грн виробляється БЕЗКОШТОВНО. При замовленні на суму менше 200 грн - вартість доставки складає 35 грн.
АКЦІЇ на постійній основі, розіграш призів на нашій сторінці Instagram, і просто ПОДАРУНКИ!

наверх