Доставка та оплата

Доставка та оплата

Доставка суші і піци в Рубіжне

ДОСТАВКА: Вартість доставки складає 25 грн, а якщо сума замовлення перевищує 200 грн - доставка здійснюється БЕЗКОШТОВНО!

 У вас є можливість зробити попереднє замовлення на певний день і час. Ми знаходимося по вул. 30 років Перемоги 5, м. Рубіжне, Луганська обл., і за цією адресою ви можете забрати своє готове замовлення.

 
УПАКОВКА: Упаковка Вашого замовлення проводиться декількома варіантами. Перший варіант "УНІВЕРСАЛЬНИЙ" - всі позиції суші, роли або набір упаковують в одну тару універсальним способом, даний варіант упаковки безкоштовний. Другий варіант «ІНДИВІДУАЛЬНИЙ» - при бажанні упакувати кожну позицію ролів окремо. Вам необхідно повідомити оператору при підтвердженні замовлення. Дана послуга доступна за додаткову плату.  Доставка в район селища Південний і залізничного вокзалу становить 40 грн при сумі замовлення до 500 грн, понад доставка безкоштовна!
Оплата готівкою кур'єру при отриманні замовлення.  Приймаємо Ваші замовлення щодня з 10.00 до 23.00    

До замовлень, залежно від кількості суші та ролів, безкоштовно додається порція імбиру, а також палички на вибір (навчальні або звичайні), соєвий соус і васабі за кількістю приладів.

Кількість ролівІмбир
1-5 ролів1 упаковка
6-10 ролів2 упаковки

Комплект паличок на вибір: учнівські або звичайні. Соєвий соус за кількістю приладів (не більше 5 на 1 сет)

наверх