IKURA - це популярний сервіс доставки їжі, який зарекомендував себе відмінною якістю, смачними стравами та клієнтоорієнтованим обслуговуванням. Сєвєродонецьк, Чернігів, Суми, Київ, Рубіжне, Шостка, Бахмут, Слов'янськ, Краматорськ, Лисичанськ, Покровськ, Полтава, Кременчук, Конотоп, Мелітополь, Кривий Ріг. в цьому вже переконалися. 3 листопада 2019 - день відкриття точки в місті Краматорськ, яка готова вас нагодувати смачними стравами такими як:

  • смачні суші
  • ароматна піца
  • гарячі закуски
  • напої і інше

Наш асортимент страв буде постійно зростати, з урахуванням всіх побажань наших клієнтів.

Не знайшли страву до душі? Напишіть нам на пошту, [email protected] і ми обов'язково розглянемо вашу пропозицію!

 

Привітний оператор допоможе у виборі, талановитий кухар приготує з любов'ю, а ввічливий кур'єр доставить ваше замовлення до дверей вашої квартири.

Оформити замовлення можна на нашому сайті або за зручним номером. Ознайомитися з умовами доставки та оплати ви можете на сторінці Доставка та оплата.

Перейти на сторінку

Ми прагнемо до того, щоб у кожного нашого клієнта залишилися тільки позитивні враження. Ні одне побажання, пропозиція або скарга не залишаться без уваги, так як для нас це додаткова можливість контролю і поліпшення якості обслуговування.

IKURA в перекладі з японської - Ікра.А ікра для нас символ зародження чогось нового, з перспективою на велике і прекрасне.

Перейти в меню
наверх